Warszawa położona nad rzeką Wisłą, podobnie jak każde inne miasto ma swoje przepiękne miejsca, które warto odwiedzić podczas pobytu w stolicy. Jest miastem bogatym nie tylko w historię,ale także pełnym zabytków i nowoczesnej architektury, która w jakiś sposób zgadza się z zabytkowymi kamienicami, kościołami oraz innym zabytkowymi budynkami, które się tu zachowały.

Widoczny jest tu ogromny wpływ kultury zachodniej i wschodniej europy. Znajdują się tu wszystkie najważniejsze władze państwowe, przedstawicielstw innych państw oraz międzynarodowych firm i organizacji. Wszystko to za sprawą tego, że Warszawa jest stolicą Polski. Jest miastem, które bardzo ekspresywnie się rozwija. Na każdym kroku widać coraz to nowe planowane i realizowane inwestycje.

Warszawa jest pełną życia metropolią, w której możemy odnaleźć mnóstwo miejsc, dzięki którym nie zaznamy tego, co to nuda. Restauracje, kluby, galerie oraz wiele innych ciekawych miejsc pozwolą nam jednocześnie na bardzo miły odpoczynek jak i mile spędzony czas.


Powiązane z: